АМКУ оштрафував 14 полтавських перевізників

Суспільство
Ольга Матвієнко25 серпня 2015 о 18:3611751 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 АМКУ оштрафував 14 полтавських перевізників
Автоперевізники самовільно підняли тарифи на приміських маршрутах.

АМКУ оштрафував 14 полтавських перевізниківАМКУ оштрафував полтавських перевізників. Фото – mtrk.com.ua

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала 14 підприємств-автоперевізників Полтавської області на загальну суму 65,5 тис грн. Причина в тому, що ці підприємства самовільно у травні 2015 року встановили однаковий тариф за 1 кілометр проїзду на приміських та міжміських маршрутах у розмірі 45 копійок. Економічного обґрунтування такого тарифу на той час не було.

В АМКУ зазначають, що разом з тим, Полтавською ОДА для перевізників були погоджені тарифи без сталої величини – не більше 45 копійок, виходячи з власних економічних витрат.

Треба зазначити, що адміністративна колегія відділення АМКУ припинила провадження у справах з боку 9 суб’єктів господарювання, які в межах розгляду справ виконали рекомендації колегії та привели тарифи на приміських та міжміських маршрутах загального користування у відповідність до економічного обґрунтованого рівня згідно діючого законодавства (знизили ціну проїзду).

У той же час адмінколегія зобов’язала ПП «Норд-ост» привести потягом місяця тарифи у відповідність до економічно обґрунтованого рівня згідно діючого законодавства та повідомити про це територіальне відділення.

Такі ж зобов’язання були накладені і на ПП «Кремрайавто» та ПП «ВЕЖА-1».

– Адміністративною колегією відділення при визначенні розміру штрафу для кожного відповідача у справах перш за все було враховано, чи припинено ним порушення в межах розгляду справи, наслідком чого відбулось зниження тарифів на перевезення пасажирів, – зазначив голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Нагадаємо, що у березні 2014 року перевізники вимагали підвищити тарифи на приміські перевезення щонайменше вдвічі.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter