В Полтаві пройшов щорічний танцювальний фестиваль «Весняні передзвони» (фото)

Полтавський вимір
Валентина Зайченко17 березня 2014 о 16:422370 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Полтаві пройшов щорічний танцювальний фестиваль «Весняні передзвони» (фото)
В Полтавському національному педагогічному університеті проходить щорічний фестиваль «Весняні передзвони». В цьому році участь взяли близько 320 учасників з різних куточків Полтавської області.

Виступ розпочався о 12 годині. І вже на цю годину всі місця в актовій залі були зайняті. Багато хто прийшов просто подивитися на народні танці, та підтримати своїх рідних та знайомих.

Першими на сцену вийшли наймолодші учасники – від 6 років. До речі, цього року показати свої вміння прийшли і артисти з МіськБК, яким вже близько 40 років.

Організатори вирішили запропонувати глядачам для перегляду три номінації – український народний танець, танці народів світу та стилізований народний танець.

В журі – викладачі кафедри хореографії ПНПУ та фахівці в галузі народної хореографії Полтави та області.

І хоча якість звуку бажала кращого, глядачі з захопленням дивилися на колективи на сцені та аплодували їм. Час від часу зал просто вибухав криками «Молодці!»

Після завершення концерту всіх учасників нагородили дипломами та грамотами, а також подякували за участь. Також організатори пообіцяли провести вже четвертий фестиваль в березні наступного року.

Автор тексту і фото: Костянтин Корягін

Читайте також: Театр ляльок у Полтаві підтримав акцію "Єдина Україна"

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter