У Полтаві пройшов літературний квартирник з віршами, піснями під гітару та чаєм (фото)

Полтавський вимір
Валентина Зайченко18 березня 2014 о 14:252168 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві пройшов літературний квартирник з віршами, піснями під гітару та чаєм (фото)
Полтавські студенти багаті на поетичні здібності. І вкотре в цьому можна було переконатися на поетичному вечорі «Своя атмосфера», який проходив у гуртожитку педагогічного університету.

На захід зібралося 30 чоловік, всі – молодь. Ще до початку організатори запропонували всім чаю, та пригостили печивом. Можливо саме це і стало першим кроком до створення такої домашньої атмосфери – люди почали спілкуватися один з одним, жартувати та обговорювати нові вірші.

Показати свої вміння прийшли як поети «зі стажем», так і «новачки», які лише пробують себе в цій справі. Та незважаючи на це зал з радістю вислуховував різні твори, іноді критикував. Але все ж більшості творів просто аплодували.

Під кінець літературний вечір переріс в бесіди з піснями під гітару. Організатори пригощали всіх бажаючих чаєм і в жарт ображалися, якщо хтось відмовлявся.

Попри очікування деяких глядачів, що вірші будуть на злободенні теми, молодь не перестає думати про звичайне життя. І пише вірші зовсім не про війну, а про любов. Саме це було основною темою вечора.

Відео усіх виступів можна подивитись за цим посиланням.

Автор тексту, відео і фото: Костянтин Корягін

Читайте також: Проект «Вихідні з книгою»: надсилайте відеопоезію чи відеопрозу

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter