У Полтаві покажуть Євромайдан очима кінодокументалістів

Полтавський вимір
11 грудня 2014 о 13:59921 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві покажуть Євромайдан очима кінодокументалістів
У Полтаві покажуть повнометражку творчого об’єднання #BABYLON’13.

У Полтаві покажуть Євромайдан очима кінодокументалістів_Кадр з роботи документалістів (фото – molodist.com)

15 грудня о 16:40 у кінотеатрі імені І. П. Котляревського полтавці зможуть побачити повнометражний документальний фільм «Сильніше, ніж зброя», знятий творчим об’єднанням #BABYLON’13.

Коли люди на Майдані почали встановлення наметів і побудову барикад, десять українських кінематографістів створили творче об’єднання #BABYLON’13, яке зафіксувало громадянський протест.

Вони створили понад 170 фільмів і задокументували понад 1000 годин подій минулого року. Ця робота привернула увагу значної аудиторії: понад 5 500 000 переглядів та більш ніж 30 000 глядачів в Інтернеті. Фільми об’єднання транслювали міжнародні мережі, в тому числі CNN, AlJazzera, ITN. Було проведено понад 300 показів, заходів та фестивалів у десятках країн, автори отримали численні нагороди за свої громадські і кінематографічні досягнення.

Творчий колектив (понад 40 осіб), попри проблеми окупації і війни, продовжує роботу і сьогодні. #BABYLON’13 працював спільно з українськими громадськими і журналістськими організаціями, як-от HromadskeTV, Euromaidan SOS, Центр UA, AutoMaidan. Одним з результатів такої співпраці стала серія документальних фільмів, за підтримки телеканалу 1+1 під спільною назвою «Зима, що нас змінила».

У Полтаві покажуть Євромайдан очима кінодокументалістів

«Сильніше, ніж зброя» — це історія, яка нагадує про події та людей, які з часів Євромайдану до початку війни на Сході будують нову Україну. Фільм показує розвиток Революції Гідності від стихійної спроби захоплення Адміністрації Президента 1-го грудня до кривавих боїв у руїнах донецького аеропорту.

Прем’єра фільму відбулася 27-го листопада в кінотеатрі «Київська Русь» (м. Київ). Також творче об’єднання #BABYLON’13 проводить низку прем’єрних показів в 25-ти містах по всій країні від Сєверодонецька до Львова. А з 22 січня почнеться широкий прокат в мережах кінотеатрів України.

ЩО? Прем’єрний показ фільму «Сильніше, ніж зброя».

КОЛИ? 15 грудня о 16:40.

ДЕ? Кінотеатр імені І. П. Котляревського, вул. Жовтнева, 31.

ВХІД? 20-35 гривень.

З питаннями звертайтеся за телефоном: +38 (099) 733-28-63 – Анатолій Безпалюк, координатор проекту в Полтаві.

Антон Вайсман

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter