Річниця перепоховання Кобзаря: на Полтавщині підготували заходи (оновлено)

Полтавський вимір
Юлія Обелець19 травня 2014 о 16:411737 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Річниця перепоховання Кобзаря: на Полтавщині підготували заходи (оновлено)
З нагоди перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі та 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря в Полтаві проведуть низку заходів.

На Полтавщині підготували заходи до річниці перепоховання КобзаряФото gazetkin.com

Програму дійства оприлюднили на сайті Полтавської ОДА. Запрошують полтавців та гостей міста долучитись.

20 травня

О 16.00 – на телерадіокомпанії «Лтава» на ОДТРК «Лтава» - презентація музичного мистецького доробку та книги заслуженого діяча мистецтв України, композитора Олексія Чухрая, присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка та з нагоди 75-річчя від дня народження митця.

22 травня

О 15.00 біля Шевченківського дуба у Полтаві (вул. Менжинського, 7) пошанування Тараса Шевченка з нагоди перепоховання його праху в Україні. У мистецькому дійстві візьме участь співак, композитор, народний артист України Олег Марцинківський.

О 18.00 у Полтавському Краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбудеться презентація книг «Полтавська Шевченкіана: Спроба обласної (крайової) Шевченківської енциклопедії» П.П. Ротача та книги «Тарас Шевченко і Полтавщина» О.А.Білоусько,Т.П.Пустовіт (книги були видані за сприянням Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації).

О 19.00 Полтавський міський будинок культури літературно-музична композиція "В степу безкраїм за Уралом" за участю народного артиста України Василя Голуба та симфонічного оркестру Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя.

О 20.00 площа біля театру імені М.В.Гоголя показ артистами Полтавського академічного обласного театру ляльок вистави "Думи кобзаря".

Нагадаємо, в березні цього року провели ряд заходів з нагоди 200 річниці від Дня народження Тараса Шевченка

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter