Можна безкоштовно взяти книгу – у Полтаві в бібліотеці діє буккроссинг

Полтавський вимір
Надія Труш12 грудня 2014 о 15:451216 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Можна безкоштовно взяти книгу – у Полтаві в бібліотеці діє буккроссинг
Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені Івана Котляревського долучилася до до світового руху буккроссингу.

Відтепер полтавці мають можливість безкоштовно взяти собі книгу, яка зацікавила, залишивши (по бажанню) взамін іншу книгу, для того, щоб її прочитали інші, йдеться на сайті обласної бібліотеки.

Буккроссинг у бібліотеціПолиця буккроссингу у обласній бібліотеці. фото з сайту library.pl.ua

Полиця буккроссингу розміщена на першому поверсі закладу.

Довідково: буккроссинг (англ. bookcrossing) – хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти і прочитати, та у свою чергу за бажанням повинна повторити процес.

В багатьох містах України можна знайти такі полиці в бібліотеках та книгарнях: Київ, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Коломия, Луцьк, Львів. відтепер і Полтава приєдналася до модного руху.

До теми

Обласна бібліотека у Полтаві: як створювалася та чому хотіли розформувати