ЗДОБУДЕМО МИР - УРЯТУЄМО НАШИХ ДІТЕЙ

Політика
natapoltava225 вересня 2014 о 14:301388 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 ЗДОБУДЕМО МИР - УРЯТУЄМО НАШИХ ДІТЕЙ
Полтавська обласна організація Партія розвитку України​ звертається до полтавців

Заява Полтавської обласної організації Партії розвитку України

Шановні полтавці!

Цього року радісний День знань перетворився на символ трагедії нашої держави. Вперше за часи незалежності сотні дітей не змогли розпочати навчання - вони або вбиті, або налякано ховаються від обстрілів, переживаючи на власному досвіді те, про що мали б читати в підручниках.

Історія повторюється, і є всі підстави говорити про аналогію вересня 2014 року до вересня 1939-го. Ми опинилися перед реальною загрозою Третьої світової війни. Нас очікують нові жертви, в тому числі, й серед дітей, остаточний занепад економіки, енергетичний колапс. Війна руйнує не лише країну, а й наші душі - нетерпимістю, насильством і страхом. Майбутнє України під загрозою.

Країна страждає від дій влади, яка прагне будь-якою ціною провести парламентські вибори, внутрішнього протистояння й зовнішньої агресії. Вихід із цієї патової ситуації може бути лише один - мир як передумова для консолідації суспільства та успішного розвитку економіки.

Партія розвитку України виступає проти воєнної істерії, звідки б вона не йшла - чи з боку безвідповідальних ура-патріотів чи можновладців, які нагрівають руки на людському горі, вже й так безмірному.

Шлях радикальної "Коаліції війни" - це шлях у безодню. Тому закликаємо всі конструктивні сили до об'єднання задля порятунку України та її громадян у "Коаліцію миру".

Досить знищувати Україну, підіймаючи свої рейтинги на людських крові й сльозах!

Ні - війні, падінню економіки, зниженню соціальних стандартів!

Ми - за мирне небо над головами наших дітей, за їхнє щасливе майбутнє в єдиній, заможній і сильній державі!

Приєднуйтеся до нас!

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®