Як працюють нардепи від Полтавщини – аналіз «Опори» (презентація)

Політика
Андрій Іванов18 травня 2016 о 09:42634 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Як працюють нардепи від Полтавщини – аналіз «Опори» (презентація)
Громадянська мережа «Опора» розглянула діяльність Полтавських депутатів-мажоритарників і представила свій звіт на прес-конференції

Як працюють нардепи від Полтавщини – аналіз «Опори» Громадянська мережа «Опора» проаналізувала діяльність Полтавських депутатів-мажоритарників і представила свій звіт на прес-конференції Загалом така ініціатива проходить з лютого 2016 року. «Опора» розпоча

Загалом така ініціатива проходить з лютого 2016 року. «Опора» розпочала проект у рамках програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво». У рамках якої проаналізувала роботу та відкритість народних депутатів.

Нагадаємо, що Громадянська мережа «Опора» – це неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Об'єднана з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні.

«Опори» аналізувала депутатів Полтавської області: Сергія Капліна, Юрія Бублика, Костянтина Іщейкіна та Костянтина Жеваго. Бралася до уваги робота в окрузі, законодавча діяльність тощо.

Презентація_Взаємодія з депутатом

More presentations from Andy Ivanov

Рекордсмени Каплін та Бублик

– Найбільше з усіх виступає Сергій Каплін, він, можна сказати рекордсмен, – зазначила Дар’я Черкашина, зазначила громадський консультант Громадянської мережі «Опора» у Полтавській області.

Тако ж брали до уваги і відвідуваність пленарних засідань та аналіз висунутих депутатом законопроектів щодо проблем округу.

Юрій Бублик увійшов в п’ятірку нардепів по всій Україні, що провели найбільше особистих прийомів громадян. Він знаходиться на третьому місці (13 прийомів).

Загалом у березні Юрій Бублик за рейтингом посів п’яте місце, замикає 20-ку депутатів Костянтин Іщейкін, Сергій Каплін – 38-й, а Костянтин Жеваго на 102-му місці.

Читайте також: У Зінькові провели форум з децентралізації

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter