Уряд знизить ціну на газ для населення

Політика
Ольга Матвієнко27 квітня 2016 о 13:152618 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Уряд знизить ціну на газ для населення
​Володимир Гройсман задекларував намір закріпити єдину ціну на газ для населення на рівні 6,87 грн за кубометр.

Уряд знизить та встановить єдину ціну на газ для населенняВ Україні планують знизити ціну на газ для населення. Фото – prozak.info

Уряд встановить єдину ціну на газ для населення, підвищить соціальні стандарти та відмінить оподаткування пенсій. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів України у середу, 27 квітня, повідомляє Урядовий портал.

– Переконаний у тому, що ми у цьому питанні поставимо крапку, і це буде остання зміна ціни на газ у житті нашої держави, – зазначив Володимир Гройсман, зауваживши, що рішення про запровадження єдиної ціни на газ відповідає міжнародним зобов’язанням України у рамках Меморандуму про співпрацю із Міжнародним Валютним Фондом.

– Саме зараз прийняття цього рішення може бути, в тому числі, і певним зниженням ціни на газ для 3 млн споживачів, – зазначив Прем’єр-міністр, нагадавши, що ціна на газ досі становила 7200 грн та не була економічно обгрунтованою. Відповідно до рішення, яке пропонується розглянути, вона буде зменшена до 6879 грн.

Читайте також: Cума субсидій у цьому році зросте

Володимир Гройсман зазначив, що прийняття рішення про запровадження єдиної ціни на газ дозволить побороти корупцію.

– Ціни, які були не економічно обгрунтованими, завжди дотувала держава. І тут не було жодної соціальної справедливості: багаті споживали газ задешево і бідні. Люди сплачували свої податки до Державного бюджету, Державний бюджет брав цей ресурс і направляв його на дефіцит Нафтогазу. Але навколо цих речей, завжди були оборудки, які приносили мільярдні доходи тим, хто мав справи на газовому ринку, – наголосив Голова Уряду.

Він також зазначив, що система субсидій буде настільки ефективною, що від цих змін, ті, хто не має високого доходу, будуть захищені державою адресно.

Одночасно з цим рішення Уряд вносить до Верховної Ради України два законопроекти: про скасування оподаткування пенсій з 1 травня та підвищення соціальних стандартів з 1 грудня не на 6%, як це було заплановано, а на 10%.

Прем’єр-міністр також зазначив, що до початку опалювального сезону будуть знайдені додаткові компенсатори щодо полегшення громадянам навантаження сплати за комунальні послуги.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter