Україна подала документи для повернення політв’язнів Солошенка і Афансьєва на батьківщину

Політика
Ольга Правденко13 червня 2016 о 10:23654 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Україна подала документи для повернення політв’язнів Солошенка і Афансьєва на батьківщину
Україна передала Росії документи для повернення Афанасьєва і Солошенка додому.

Україна подала документи для повернення політв’язнів Солошенка і Афансьєва на батьківщинуЮрій Солошенко. Фото з сайту rbc.ua

Нині ведуться дипломатичні перемовини на високому рівні, – повідомляють на сайті ТСН.

За словами міністра юстиції Павла Петренка, робиться все можливе для повернення з Росії засуджених за надуманими звинуваченнями. Петренко наголосив – цей процес не повинен супроводжуватись будь-якими коментарями політиків, щоб не зірвати обмін.

Нагадаємо, можливе повернення полтавського політв’язня додому Президент Порошенко анонсував наприкінці травня.

Також наразі не розголошують, коли ж може статися повернення українців додому.

Нагадаємо, що раніше українські політв'язні Геннадій Афанасьєв та Юрій Солошенко написали прохання про помилування на ім'я президента Росії. За словами адвоката, звернення до президента з проханням про помилування Афанасьєву було запропоновано «для спрощення процедури передачі в Україну як найбільш простий спосіб.

Геннадій Афанасьєв був одним з ключових свідків звинувачення у справі Сенцова та Кольченка, однак зрештою він відмовився давати свідчення проти них і заявив, що раніше говорив під тиском.

Афанасьєв та інший фігурант справи Олексій Чирній, за версією слідства, були членами «терористичної групи» в Криму, нібито створеної Сенцовим. Після затримання обидва уклали угоду зі слідством, їхня справа розглядалася в закритому режимі, обидва отримали по сім років позбавлення волі.

Засудженого в Росії 73-річного полтавця Юрія Солошенка відправили на етап в Нижній Новгород. Його визнали винним у шпигунстві. Суд над колишнім директором українського заводу «Знамя» відбувся у Москві 14 жовтня.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter