Мітинг за чесні вибори у Полтаві: чекали Порошенка, кандидати домовилися про співпрацю (фото)

Політика
Надія Труш23 жовтня 2015 о 18:4522081 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Мітинг за чесні вибори у Полтаві: чекали Порошенка, кандидати домовилися про співпрацю  (фото)
У Полтаві на мітингу за чесні вибори кандидати на пост мера домовилися про співпрацю

У Полтаві на мітингу за чесні вибориНа мітингу за чесні вибори кандидати на пост мера домовилися про співпрацю та засудили підкуп. Фото Андрія Іванова

Захід був анонсований як акція на підтримку чесних виборів без фальсифікацій. Деякі кандидати на посаду мера зібралися на мітингу за чесні вибори, щоб підписати угоду про співпрацю.

Організатори у соціальній мережі закликали прийти на нібито запланований приїзд Президента Петра Порошенка. Проте офіційного підтвердження щодо його візиту у духовну столицю не було.

Порошенку приготували подарунок

Втім, це не зупинило полтавців. Активісти принесли на Театральну площу велику коробку, що зовні ідентична аптечкам, які роздає кандидат на посаду міського голови Андрій Матковський. Також принесли імпровізований мішок з цукром, натякаючи на дії чинного мера Олександра Мамая, який роздає пенсіонерам цей продукт. Сьогодні, 23 жовтня, у Полтаві чекали Петра Порошенка. Люди збиралися не лише вказати на факти підкупу, а і подарувати аптечку, яку роздає Матковський. Один із присутніх чоловіків чекав Главу держави, аби вручити йому подарунок від жителів міста.

Серед присутніх були помічені кандидати на посаду міського голови Ірина Особік, Ігор Окіпнюк, Олег Слизько, Василь Ковальчук, Святослав Батов, Геннадій Сікалов. Вони підписали між собою угоду про співпрацю в процесі виборчого процесу. Домовилися повідомляти один одного та полтавців загалом про виявлені порушення виборчого законодавства. Для цього створили спеціальний Громадський штаб по контролю за виборчим процесом.

Мітинг за чесні вибори був дещо схожий на спробу активної передвиборчої агітації. Нагадаємо, сьогодні – останній дозволений для передвиборчої агітації день. Деякі кандидати намагалися максимально використати останню можливість прорекламувати себе. Зокрема, Віктор Костюченко разом із своєю командою розважали полтавців на площі перед театром Гоголя – організували концерт на червоній вантажівці. А на зупинці громадського транспорту неподалік міськради представники міської організації партії "Патріот" і собі взялися розважати перехожих піснями.

Звичайно, не концертами єдиними: полтавці отримували пресу із агітацією.

До теми: На крісло міського голови Полтави претендують 18 кандидатів

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter