У Полтаві кандидат у мери від «Самопомочі» підписав велосипедну декларацію

Політика
15 жовтня 2015 о 16:0617022 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві кандидат у мери від «Самопомочі» підписав велосипедну декларацію
Ігор Окіпнюк підписав велосипедну декларацію.

У Полтаві кандидат в мери від «Самопомочі» підписав велосипедну деклараціюУ Полтаві кандидат в мери від «Самопомочі» підписав велосипедну декларацію

Ігор Окіпнюк, кандидат на посаду міського голови Полтави, лідер партійного списку кандидатів до міської ради, кандидат до міської ради від багатомандатного виборчого округу, висунутий політичною партією "Об’єднання "Самопоміч", разом із Іриною Садовніковою, координатором проекту «Полтава велосипедна» ГО «Сіті Лаб» підписав велосипедну декларацію.

Урочисте підписання документа, який має на меті розвиток велосипедної інфраструктури міста, відбулося у штабі політичної партії "Об’єднання "Самопоміч" за адресою вулиця Конституції, 11 (телефон – 65-24-45).

До кандидата на посаду міського голови звернулися велосипедисти з пропозицією посприяти в разі перемоги на виборах, аби велосипедна галузь у місті досягла європейського рівня.

У Полтаві кандидат в мери від «Самопомочі» підписав велосипедну деклараціюІгор Окіпнюк

– Відкрито і публічно заявляю, що в разі перемоги на місцевих виборах, з першого дня роботи працюватиму над тим, аби розробити, затвердити і втілити конкретні рішення, які покращать якість життя полтавців та сприятимуть популяризації велосипеда як засобу пересування.

Велосипедист із багаторічним досвідом, Ігор Окіпнюк чудово розуміє проблематику велосфери у Полтаві, тому не залишився байдужим до пропозиції велолюбителів міста об’єднати зусилля заради спільної мети.

Кандидат цілком підтримує ініціативи спільноти велосипедистів. Велосипедна декларація містить 5 зобов’язань, які Ігор Окіпнюк обіцяє виконати, отримавши для цього необхідні важелі.

– Спільно плануємо втілити ряд рішень. Зокрема, встановити правило, за яким не менше 5 % коштів, які йдуть із міського бюджету на фінансування доріг та парковок, мають спрямовуватися на проекти і програми підтримки велотранспорту. Це будівництво велодоріжок, встановлення велостоянок тощо, – розповіла Ірина Садовнікова, координатор проекту «Полтава велосипедна» ГО «Сіті Лаб». – У Полтаві повинна працювати міська цільова програма розвитку велотранспорту, мають діяти вело-пішохідні зони.

Крім цього, у місті планується встановлення зручних та безпечних стійок для зберігання велосипедів біля міськради та різних комунальних підприємств. Для контролю за роботою щодо розвитку велоінфраструктури при Полтавській міськраді повинна бути створена посада міського уповноваженого з велосипедного транспорту, переконана представник «Полтави велосипедної».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®