Кандидат у нардепи по 151 виборчому округу прогнозує низьку явку виборців

Політика
Ольга Правденко14 червня 2016 о 13:111179 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Кандидат у нардепи по 151 виборчому округу прогнозує низьку явку виборців
Про свої наміри балотуватися в народні депутати заявив екс-регіонал, екс-заступник голови Полтавської облдержадміністрації, а нині голова Полтавської обласної організації «Рідне місто».

У нардепи по 151 округу балотується ще один самовисуванецьВалерій Пархоменко та його довірена особа Анатолій Попельнюх

Валерій Пархоменко балотується у народні депутати по 151 виборчому округу. Про свої наміри він заявив на прес-конференції. Утім зазначив, що йде на вибори, як самовисуванець.

– Згідно Закону «Про вибори у Верховну Раду» будуть використовуватися тільки дозволені способи агітації – друк інформаційних листівок, випуск газети, розміщення інформаційних матеріалів у засобах масової інформації. Для цього відкритий рахунок передвиборчий накопичувальний і поточний, звідки будуть проводитися виплати, – зазначив Пархоменко. – Основний вид роботи – зустріч з виборцями. Я сам родом з Лохвицького району, село Яхники, там живе моя рідня. Батьки працювали агрономами. Тому я буду не парашутистом із Києва, а своїм серед своїх, який піде по людях і буде говорити. Тим більше мені є що сказати – про конкретні справи зроблені для свого села.

Згадав кандидат і про цукор та аптечки, які роздавали на місцевих виборах у Полтаві претенденти на посаду міського голови. Самовисуванець запевняв журналістів, що не буде роздавати продуктові набори виборцям, зокрема зазначив, що один із кандидатів, який зареєструвався вчора вже роздавав виборцям морозиво.

– Зрив виборів нікому не потрібен, але чорний піар застосовують. У нас ( на окрузі, прим. авт.) вже 2 кандидати Ольшанських, може з’явитися три кандидати Пархоменко. У законі написано, що депутат може надавати допомогу у розмірі 16 чи скількись там гривень. Ось цей рядок про допомогу нівелює всі потуги проти боротьби з підкупом. Коли роздавались аптечки і цукор, казали, що цукор куплений за 1 гривню. Тобто у законі вже закладена функція підкупу виборців. Думаю, що все це ми побачимо від тих кандидатів-парашутистів, які тільки прийшли на округ і нічого для нього не зробили, – каже Валерій Пархоменко.

Не забув Пархоменко згадати і про свої досягнення на окрузі, де балотується. Розповідав про школи, пам’ятники, ремонти в садках, які робили в селах округу під час його перебування при владі.

Загалом кандидат у нардепи йде на вибори з традиційними гаслами: справедливі тарифи, боротьба з корупцією, зниження вартості ліків, забезпечення населення якісною питною водою тощо. Він визнає, що люди вже втомилися від передвиборчих обіцянок і постійних виборів, тому думає, що явка буде низькою.

– Я уже був на окрузі, зустрічався з людьми, то навіть мої знайомі сказали, що вони на вибори не підуть. Сьогодні в людей апатія, вони зневірилися в тих принципах, які були оголошені різними політичними партіями і не виконуються. Тому, явка буде низькою. Через таку апатію кандидати й намагатимуться підкупити голоси, яка це буде схема, я готовий інформувати вас та буду документувати, якщо будуть такі випадки, – додав Валерій Пархоменко.

Варто зазначити, що ЦВК зареєструвала вже понад десяток кандидатів у нардепи по 151 виборчому округу.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter