США дасть Україні 2 мільярди доларів

Політика
Надія Труш14 січня 2015 о 10:101046 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 США дасть Україні 2 мільярди доларів
Уряд США прийняв рішення про надання Україні 2 мільярдів доларів кредитних гарантій. Про це повідомляють на Урядовому порталі.

США дасть Україні 2 мільярди доларівфото з сайту e-gotivka.com.ua

– Уряд США сказав про повний прогрес української влади у цілій низці напрямків, в тому числі й заходах по боротьбі з корупцією, і в повній реформі енергетичного сектору – це стосується в першу чергу «Нафтогазу», і в відновленні фінансової системи, покращенні бізнес-середовища, зокрема завдяки останнім законам, ухваленим в українському Парламенті, і в поверненні фінансової стабільності, – цитують Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

1 мільярд доларів буде виділений у першому півріччі 2015-го, решта коштів - у другому півріччі.

Кошти будуть виділені за умови програми Міжнародного валютного фонду.

Загальний обсяг виплат України за кредитами в поточному році становить 11 мільярдів доларів.

Кошти, які отримує Україна в рамках макрофінансової допомоги, наголосив Прем’єр-міністр, «не йдуть на зарплату військовослужбовцям, фінансування армії, виплату пенсій».

– Із цим ми повинні справлятися самі. Це завдання країни – зробити так, щоб бюджет був збалансований, щоб профінансувати ці неймовірні військові витрати, які ми сьогодні несемо. Тому що хтось думає, що це дуже просто – що ми взяли кредити і потратили на пенсії, зарплати, нове військове озброєння. Під це ніхто не дає кредитів, – сказав Яценюк.

До теми

Відома сума кредиту, необхідного Україні

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter