Сьогодні - рівно рік від того, як Янукович "самоусунувся"

Політика
Андрій Іванов22 лютого 2015 о 12:091222 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Сьогодні - рівно рік від того, як Янукович "самоусунувся"
У неділю, 22 лютого, виповнюється рік від ухвалення Верховною Радою постанови про "самоусунення" Віктора Януковича від президентства та призначення позачергових виборів глави держави.

Сьогодні - рівно рік від того, як Янукович Фото: express.ua

За постанову тоді проголосувало 328 депутатів. "Президент України Віктор Янукович у неконституційний спосіб самоусунувся від здійснення конституційних повноважень та є таким, що не виконує свої обов’язки", - говориться в постанові. Причиною такого рішення стала відмова Віктора Януковича підписувати ухвалений напередодні закон про повернення чинності Конституції 2004 року. У ніч на 22 лютого екс-президент виїхав до Харкова, де виступив із заявою про "переворот" у Києві. Він обіцяв залишитися на території України, проте наступного разу з'явився на публіці вже в Росії, у Ростові-на-Дону. Нещодавно, 21 лютого 2015 року, Віктор Янукович в інтерв'ю заявив, що повернеться на Україну, щойно для цього виникнуть умови. Віктора Януковича і ряд інших посадових осіб звинуватили в масових убивствах і оголосили в міжнародний розшук, передає ВВС.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter