Рентабельність агропромислового сектору знизилася через ріст цін на пальне

Політика
Ольга Матвієнко11 квітня 2014 о 16:451379 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Рентабельність агропромислового сектору знизилася через ріст цін на пальне
Частка паливно-мастильних матеріалів у собівартості продукції сільгоспвиробників зросла у два рази.

Рентабельність агропромислового сектору знизилася через ріст цін на пальнеЗакупівельні ціни на агропродукцію зростуть через подорожчання палива (grodnonews.by)

Міністр аграрної політики Ігор Швайка, перебуваючи з візитом у Глобинському районі, розповів, що закупівельна ціна на продукцію аграрного сектору зростатиме пропорційно цінам на паливо. Мінагрополітики шукає шляхи вирішення цього питання:

– На сьогодні у нас є критичне зниження рентабельності виробництва, оскільки вартість паливно-мастильних матеріалів збільшилася за поточний рік на 40%. Це вплинуло на те, що частка паливних матеріалів у собівартості продуктів зросла від 10-12% до 18-20%. Це об’єктивно потягне за собою зростання ціни, – зазначив Швайка. – Яким чином ми зможемо це обійти, зараз вирішується, але купувати солярку і бензин за низькими цінами нам ніхто не дасть. Навіть якщо це буде конфіскат, він буде продаватися за ринковими цінами. На сьогоднішній день найбільше страждає виробник, у якою критично знижується рентабельність. Він хоче продавати за тими ж 100 гривнями, але в них собівартість паливно-мастильних матеріалів складає вже не 12-15 гривень, а 20 і більше.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter