Рада взялася вшанувати Державний прапор законом

Політика
Юлія Обелець2 лютого 2016 о 19:24912 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Рада взялася вшанувати Державний прапор законом
Верховна Рада ухвалила за основу проект закону про Державний прапор України. Верховна Рада ухвалила за основу проект закону про Державний прапор України

Рада взялася вшанувати Державний прапор закономРада взялася вшанувати Державний прапор законом. Фото – mykirov.com

Відповідний законопроект №3334 підтримали 228 депутатів.

У пояснювальній записці необхідність ухвалення такого законопроекту пояснюється потребою вшанування прапора на хвилі патріотизму після "Революція Гідності" та агресії Росії проти України. Про це йдеться на Українській правді.

В законопроекті описується вигляд Державного прапора України, випадки та вимоги до його підняття, можливість складати присягу на вірність Державному прапору та використовувати його зображення на державних нагородах. Днем прапора визначається 23 серпня.

Однак цей законопроект викликав дискусії в парламенті. Зокрема, головне експертне управління запропонувало повернути його на доопрацювання, враховуючи що є закон про Державні символи України, а цей проект закону виокремлює Державний прапор.

– Пропозиція комітету – (ухвалити) за основу. І вони мають можливість його доопрацювати і зробити його комплексним, щоб він стосувався всіх (державних) символів, щоб в одному законі була врегульована загальна регламентація використання державних символів, вони можуть це зробити між першим і другим читанням, - сказав перший віце-спікер Андрій Парубій. Депутати підтримали цю пропозицію.

До теми – Яценюк запропонував, аби учні, студенти та держслужбовці присягали на вірність Державному прапору

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter