Рада виділила ЦВК ще грошей на вибори 17 липня

Політика
Юлія Обелець13 липня 2016 о 10:53632 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Рада виділила ЦВК ще грошей на вибори 17 липня
На проміжні вибори, що мають відбутись і на Полтавщині, виділили додаткові кошти

Рада виділила ЦВК ще грошей на вибори 17 липняРада виділила ЦВК ще грошей на вибори 17 липня. Фото – dt.ua

Верховна Рада додатково виділила Центральній виборчій комісії 12,5 мільйона гривень на проведення проміжних виборів нардепів у 7 одномандатних округах 17 липня.

За прийняття законопроекту №4865 на засіданні ВР 12 липня проголосували 238 депутатів, повідомляє Українська правда.

Ще 15,25 мільйона гривень виділили на функціонування Державного реєстру виборців.

Загалом законопроект передбачає збільшення на 27,8 мільйона гривень обсягу видатків державного бюджету для ЦВК, що дозволить забезпечить підготовку та проведення проміжних виборів 17 липня та повноцінне функціонування Державного реєстру виборців.

Джерелом покриття додаткових видатків, згідно з прийнятими правками, стане адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

За словами депутата від БПП Руслана Князевича, депутати «виправили свою помилку», оскільки раніше в бюджеті були передбачені кошти на довибори лише в 4 округах.

Раніше в ЦВК говорили про загрозу зриву довиборів до Верховної Ради по семи округах, які призначено на 17 липня, через недостатнє фінансування.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter