Президент підписав указ про часткову мобілізацію в Україні

Політика
Ольга Матвієнко17 березня 2014 о 11:331994 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Президент підписав указ про часткову мобілізацію в Україні
Виконуючий обов’язки Президента Олександр Турчинов підписав указ про часткову мобілізацію до армії.

Сьогодні планують мобілізувати 20 тисяч українців (фото – tsn.ua)

Як повідомляє ТСН, Турчинов підписав указ про часткову мобілізацію, який почне діяти після набрання чинності.

В Україні оголошують часткову мобілізацію в армію по всій території країни. Про це повідомив в.о. президента України та спікер Ради Олександр Турчинов. Часткова мобілізація проводиться на території всіх областей України, а також в місті Києві. На території АР Крим та Севастополя мобілізація здійснюється з числа громадян, які добровільно виявили бажання податися на військову службу, в тому числі шляхом прибуття у військові комісаріати, військові частини.

– Указом створюються умови для переведення Збройних сил України, Національної гвардії України, інших військових формувань України, оперативно-рятувальної служби цивільного захисту на організацію і штати воєнного часу, - йдеться в порядку денному сесії Верховної ради.

Відповідний указ уже підписаний в.о. президента. Турчинов пояснив, що підписав цей указ "враховуючи продовження агресії в Автономній Республіці Крим, яку Росія намагається прикрити великим фарсом під назвою"референдум", який ніколи не буде визнаний ні Україною, ні усім цивілізованим світом".

– Враховуючи всю цю небезпеку , я підписав указ про часткову мобілізацію, – заявив Турчинов. Тепер Рада має затвердити указ. Нагадаємо, що українська армія групується на східних та південних кордонах для противаги росіянам. Армія організувала перегрупування.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter