Полтавську міську організацію партії «Відродження» очолила Оксана Черкас

Політика
12 серпня 2015 о 13:1122223 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавську міську організацію партії «Відродження» очолила Оксана Черкас
Полтавський міський осередок партії «Відродження» очолила відомий в місті управлінець, депутат Київської районної у м. Полтаві ради Оксана Черкас.

Про це повідомляє прес-служба Полтавської обласної організації партії «Відродження».

Зі слів самої Оксани Черкас, пропозицію щодо керівництва міським осередком вона отримала від народного депутата Олега Кулініча, котрий є головою обласної організації партії.

– Олег Кулініч імпонує мені тим, що це – людина слова, а також своїми професійними якостями. Я командний гравець, тому у прийнятті мною рішення ключовим було, з ким саме я йду в команді. У «Відродженні» зібрались справжні професіонали і дуже авторитетні на Полтавщині люди, з якими буде приємно працювати. Хоч працювати треба буде багато, – прокоментувала Черкас.

Полтавську міську організацію партії «Відродження» очолила Оксана ЧеркасОксана Черкас очолила міський осередок партії «Відродження»

На думку Оксани Черкас, на місцях зараз потрібні управлінці, які мають досвід роботи в кризових ситуаціях.

– Ситуація в країні вимагає того, щоб на місцях роботу проводили люди, які мають високий рівень відповідальності і високий рівень порядності. Вони також повинні мати відповідну освіту та професійний досвід управління в кризових ситуаціях, адже в країні триває війна. Втім, життя в українських містах продовжується, і воно має бути стабільним, а кожній людині треба дати впевненість у своєму майбутньому. І це вже залежатиме від нас, – додала вона.

Оксана Григорівна Черкас народилася 1973 року. За освітою – біофізик, закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. Будучи студенткою, отримала гранти «Соросівський студент» та «Соросівський аспірант». Магістр державного управління. Обрана депутатом Київської райради Полтави, де раніше також займала посаду заступника голови райради з гуманітарних питань. Була помічником – консультантом народних депутатів України. Обиралась депутатом Полтавської обласної ради V скликання.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®