Полтавщина: Міністр через суд домігся заборони агітації кандидата однофамільця – ОПОРА

Політика
Надія Труш15 липня 2016 о 08:08609 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавщина: Міністр через суд домігся заборони агітації кандидата однофамільця – ОПОРА
Октябрський райсуд Полтави за позовом Міністра аграрної політики України Тараса Кутового заборонив кандидату в нардепи в виборчому окрузі №151 Олександру Кутовому розповсюджувати передвиборну агітацію, яка ототожнюється з іменем позивача.

Полтавщина: Міністр через суд домігся заборони агітації кандидата однофамільця – ОПОРАПолтавщина: Міністр через суд домігся заборони агітації кандидата однофамільця – ОПОРА. Фото oporaua.org

Тарас Кутовий в 2012 та 2014 роках обирався народним депутатом України в ВО 151. У квітні 2016 року Тарас Кутовий – Міністр аграрної політики України, а в окрузі були призначені проміжні вибори народного депутата.

Згідно з позовом Олександр Кутовий розповсюджував агітаційні матеріали, а саме відеоролик та листівки, використовуючи символіку ідентичну тій, що використовувалась Тарасом Кутовим під час власних виборчих кампаній, повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

В агітаційних листівках Олександр Кутовий зазначав лише власне прізвище, що може вводити виборців в оману. Також відеоролик Олександра Кутового був використаний під час політичної агітації на ОДТРК «Лтава» 5 липня в період з 21:00 до 21:30. На думку Тараса Кутового, цей відеоролик дезорієнтує виборців та шкодить його діловій репутації. Відповідно до позову, суд ухвалив рішення заборонити обласній державній телерадіокомпанії «Лтава», а також приватним, громадським та іншим телерадіоорганізаціям транслювати в ефірі відеоролик кандидата в народні депутати Олександра Кутового.

Крім цього, суд заборонив розміщення будь-яких агітаційних матеріалів, які можуть пов’язувати вказаного кандидата з Тарасом Кутовим. Рішення було ухвалене 8 липня, того ж дня, коли був поданий позов Міністром аграрної політики.

Станом на 13 липня представники ОПОРИ 14 разів звертались з заявами до поліції щодо порушення виборчого законодавства в ВО №151. Наразі за жодною заявою немає рішення. Також 13 липня спостерігачами ОПОРИ в місті Лохвиця зафіксовані незаконні агітаційні матеріали в підтримку кандидата від партії «Батьківщина» Руслана Богдана. Під час зустрічі кандидата та лідера партії Юлії Тимошенко з виборцями поруч зі сценою були розміщені агітаційні банери, які не мали вихідних даних.

До теми: Рада виділила ЦВК ще грошей на вибори 17 липня

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter