ОПОРА: на порушення кандидата в окрузі №151 викликали поліцію

Політика
Надія Труш15 червня 2016 о 17:43971 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 ОПОРА: на порушення кандидата в окрузі №151 викликали поліцію
14 червня представники громадської мережі ОПОРА зафіксували правопорушення виборчого законодавства з боку кандидату в виборчому окрузі 151 від «Радикальної партії» Руслана Ляшка.

ОПОРА: на порушення кандидата в окрузі №151 викликали поліціюОПОРА: на порушення кандидата в окрузі №151 викликали поліцію

За зверненням ОПОРИ правоохоронці зареєстрували заяву про правопорушення.

Представники ОПОРИ зафіксували агітаційні банери Руслана Ляшка, на котрих розміщено його портрет та салогани: «НАШ Руслан ЛЯШКО» та «Політик з іншого тіста». Згадану продукцію виявили в межах міста Лохвиця, на магазинах «Свіжий хліб» торгової мережі «Наша пекарня».

Оскільки вказані банери не містять відомостей передбачених частиною 23 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», про тираж, замовника, установу, що здійснила друк та осіб відповідальних за випуск, представники ОПОРИ викликали поліцію до одного з кіосків, який розміщений на території Лохвицького автовокзалу, для фіксації порушення виборчого законодавства.

Після приїзду правоохоронців спостерігачам вдалось в телефонному режимі поспілкуватись з представником кандидата. Останній повідомив, що дані кіоски є частиною сімейного бізнесу Руслана Ляшка та продають продукцію його підприємства, а самі банери не є виборчою агітацією, оскільки не містять прямого заклику голосувати.

Однак в частині 3 статті 68 Закону визначено, що виборчі гасла, символіка політичних партій чи зображення (портрети) кандидатів також є політичною рекламою, а, отже, однією з форм передвиборної агітації, йдеться у повідомленні прес-служби ОПОРИ.

До теми: Полтавщина: ВО 151 отримав трьох кандидатів з інших областей

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter