Олександр Шамота очолив міську організацію «Партії простих людей»

Політика
1 липня 2015 о 18:422451 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Олександр Шамота очолив міську організацію «Партії простих людей»
Депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота став головою міського осередку «Партії простих людей».

Олександр Шамота очолив міську організацію «Партії простих людей»Олександр Шамота (посередині) очолив міську організацію «Партії простих людей»

Про це він повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці».

В пості депутат прикріпив свідоцтво про реєстрацію структурного утворення політичної партії з підписом начальником Полтавського міського управління юстиції Олександра Лутченка.

За словами Олександра Сергійовича, це перший крок до того, щоб владу у Полтаві отримали прості люди. Також Шамота зазначає, що міський осередок даної партії абсолютно відкритий для людей і закликає приєднуватися до цієї політичної сили.

Олександр Шамота очолив міську організацію «Партії простих людей»Свідоцтво про реєстрацію структурного утворення політичної партії

– Вітаю всіх прихильників, з реєстрацією Полтавської міської організації Політичної Партії «Партії Простих людей», – оголосив депутат Полтавської міськради.

Нагадаємо, що 23 червня народний депутат Сергій Каплін на сходинках міськради у Полтаві презентував «Партію простих людей». Він наголосив, що ця політична сила іде на вибори до Полтавської міської ради і, без сумніву, переможе. Каплін зазначив, зокрема, що його не влаштує перемога у 10, 20, 30 чи 40%. План Капліна — більше, ніж 60% голосів виборців.

Олександр Шамота очолив міську організацію «Партії простих людей»Сергій Каплін презентує Партію простих людей у Полтаві

Також партія вестиме своїх кандидатів у Полтавську обласну раду.

– Починається надзвичайно серйозна боротьба, важка робота, на яку потрібні сили і Ваша підтримка. Проте найбільша увага і найпильніше зосередження сил відбуватиметься саме у Полтаві. «Партія простих людей» готова презентувати якісний план розвитку, брати відповідальність за кожного свого кандидата по кожному округу міста і справді перемогти корупцію у Полтаві, – зазначив на презентації Сергій Каплін.

Прес-служба «Партії простих людей»

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®