Олег Тягнибок вважав Юрія Бублика слабкою ланкою та наказував «ламати йому руки»

Політика
Таня Цирульник14 квітня 2016 о 17:5549971 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Олег Тягнибок вважав Юрія Бублика слабкою ланкою та наказував «ламати йому руки»
Скрін бесіди лідера «Свободи» Олега Тягнибока з однопартійцями, в якому він досить категорично висловлюється з приводу Юрія Бублика потрапив до журналістів «Коло».

Олег Тягнибок вважав Юрія Бублика слабкою ланкою та наказував «ламати йому руки»Фото з glavcom.ua

- Щодо Бублика. Він завжди був слабкою ланкою у фракції... Але тоді для нас було вигідно – найсхідніший мажоритарник. Я навмисно спочатку посадив коло нього Чернякова – з одного боку і Швайку (по-моєму) – з другого і наказав руки ламати, якщо не так буде голосувати. Але під тиском фракції він тоді втримався, не зрадив. Навіть з часом втягнувся в наш стиль роботи. Наприклад, в цьому скликанні, Іллєнко, як координатор, практично не мав зауважень до його роботи як нардепа. Але пам’ятайте, Бублик до нас прийшов з УНП, - цитата Тягнибока.

Олег Тягнибок вважав Юрія Бублика слабкою ланкою та наказував «ламати йому руки»

Нагадаємо, що у лавах «Свободи» Юрій Бублик перебував з 2010 по грудень 2015 року. За часів його партійності Олег Тягнибок досить часто приїздив до Полтави та кілька разів відвідував село Ковалівка – вотчину Юрія Бублика.

Тоді побратими вихід Юрія Бублика з лав об'єднання сприйняли досить спокійно. Проте нещодавній вступ нардепа до фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» викликав хвилю обурення. Полтавські «свободівці» зреклися свого колишнього побратима, нещодавню реакцію Олега Тягнибока ви мали змогу щойно прочитати.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter