Одна з ДВК у Лохвицькому районі вимушена була провести засідання у дворі на лаві

Політика
Ольга Матвієнко9 липня 2016 о 08:05763 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Одна з ДВК у Лохвицькому районі вимушена була провести засідання у дворі на лаві
​Школу, де раніше була дільниця, закрили, а нове приміщення шукати пізно.

Одна з ДВК у Лохвицькому районі вимушена була провести засідання у дворі на лавіФото – vybory2015.24tv.ua

Станом на 6 липня усі 216 ДВК у 151 виборчому окрузі провели свої перші засідання. При цьому, одна з дільничних виборчих комісій, що знаходиться в селі Криниця Лохвицького району, не може потрапити до приміщення та вимушена працювати на лавах у дворах. Про це повідомили у прес-службі громадського руху ОПОРА.

Як розповіла голова ОВК 151 Інна Демчук, там виникла конфліктна ситуація між місцевим відділом освіти та підприємцем Юрієм Зубом, якому наразі належить приміщення, де має працювати ДВК.

– Це його приватне приміщення. Раніше там була школа й дільниця. Поки відділ освіти опалював школу, опалював його приміщення – він пускав. Того року закрили школу, бо там було лише шестеро учнів. На місцевих виборах ще було все нормально. А зараз вже він в своє приміщення не пускає. Поставив умови, що буде пускати лише якщо відділ освіти буде топити в приміщенні, – каже Демчук.

При цьому, голова ОВК говорить, що дане питання мала вирішити ще до початку виборчого процесу Лохвицька міська рада:

– Треба було чи перенести дільницю, чи, якщо там мало виборців, приєднати кудись до Лохвиці. Вони не вирішили, а в нас тепер там дільниця закрита й люди перше засідання провели на лавочці у дворі.

Сам Юрій Зуб говорить, що після закриття школи він так і не отримав ключі від приміщення від відділу освіти.

– У цьому приміщенні знаходилась школа, якою володіла райрада. На сьогоднішній день мені приміщення не передали, ключі не передані, в приміщенні розморожені батареї, вивезене майно. Представники відділу освіти говорять, що взагалі школа була, але не в нашому приміщенні, – каже Юрій Зуб.

У відділі ж освіти кажуть, що переоформити приміщення на Юрія Зуба не можуть, так як жодного договору про використання даної будівлі в них не було.

– У нас немає договору, що пан Зуб, чи хтось інший передавав дане приміщення на баланс відділу освіти. Ми використовували його, можна сказати, на чесному слові. Працювали так, поки не закрили школу. Тому, навіть при всьому бажанні, ми не можемо передати це приміщення пану Зубу, бо в нас немає жодних документів, – говорить головний спеціаліст відділу освіти Анатолій Дейнека.

Голова Лохвицької міської ради Віктор Радько повідомив, що до цього моменту до нього ніхто з даним питанням не звертався.

– Я працюю міським головою лише шість місяців. Тому тільки зараз зіткнувся з даною проблемою. У середу мені прийшов лист від голови ОВК з проханням вирішити проблему й ми вже почали цим питанням займатися. В найближчий час ДВК буде працювати в нормальному режимі, – розповів Радько.

При цьому міський голова планує, щоб дану дільницю після позачергових виборів народного депутата у ВО 151 перенести:

– Там лише 200 виборців. У нас зараз Лохвицькій міській раді підпорядковано шість дільниць. Я планую зробити п’ять. Виборці ж матимуть змогу написати заяву та проголосувати вдома. Але зараз в нас просто вже немає часу.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter