На Полтавщину услід за міністром економіки приїде його заступник

Політика
Юлія Обелець9 лютого 2015 о 13:291148 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщину услід за міністром економіки приїде його заступник
Вже наступного тижня в Полтавську область з візитом має приїхати заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Руслан Корж.

На Полтавщину услід за міністром економіки приїде його заступникаНа Полтавщину услід за міністром економіки приїде його заступника. Фото politdengi.com.ua

Про це 9 лютого під час підходу до ЗМІ повідомив міністр економіки Айварас Абромавичус, який перебуває в Кременчуці з робочим візитом.

Як передає з місця події наша колега Ольга Правденко, Айварас Абромавичус зауважив, що його заступник Руслан Корж відвідає підприємства Полтавщини вже наступного тижня. Він відповідає за роботу державних підприємств і промислову політику, тож повинен буде обговорити наболілі питання заводів, зокрема щодо ринків збуту. До слова, обоє заводів (Кременчуцький завод дорожніх машин та Крюківський вагонобудівний завод), які сьогодні навідав Айварас Абромавичус, найбільше експортують в Росію.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter