На Полтавщині зареєстрували уже 50 заяв про порушення виборчого процесу

Політика
Надія Труш25 жовтня 2015 о 18:33814 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині зареєстрували уже 50 заяв про порушення виборчого процесу
Станом на 18.00 до чергових частин Полтавської області звернулися 50 громадян із повідомленнями про можливі порушення під час виборів.

На Полтавщині зареєстрували уже 50 заяв про порушення виборчого процесуНа Полтавщині зареєстрували уже 50 заяв про порушення виборчого процесу. Фото galinfo.com.ua

Кілька заяв стосувалися проведення агітації із закликами голосувати за конкретних людей у бюлетенях. Продовжують мати місце повідомлення про фотографування заповнених документів виборцями на дільницях. Про це йдеться на сайті УМВС в Полтавській області.

У одному з райцентрів кандидат на посаду міського голови звернувся із заявою про поширення неправдивих відомостей відносно нього публікацією в соціальній мережі.

У Полтаві чоловік намагався винести бюлетені із приміщення, однак його дії помітили громадяни та передали правоохоронцям.

Працівники міліції негайно реагують на всі повідомлення, що стосуються можливого правопорушень виборчого законодавства. Всі факти вносяться до Журналів Єдиного обліку про правопорушення та інші події, проводяться перевірки.

До теми: У Полтаві членам ДВК погрожували розправою над рідними

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter