На Полтавщині «Громадянський референдум» займається прихованою агітацією

Політика
Надія Труш26 жовтня 2015 о 08:0112694 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині «Громадянський референдум» займається прихованою агітацією
25 жовтня у Полтаві одночасно з виборами проходив перший «Місцевий громадянський референдум».

На Полтавщині «Громадянський референдум» займається прихованою агітацієюНа Полтавщині «Громадянський референдум» займається прихованою агітацією

За словами волонтерів громадської організації «Інститут демократичного суспільства», тема референдуму стосувалася питань життєдіяльності міста, повідомляється на сайті Опори.

Біля кожної виборчої дільниці був розташований пункт опитування громадянської думки, де полтавців прохають відповісти на два запитання. Результати референдуму мають відобразити думку громади щодо мораторію на забудову в історичній частині міста та передачу КП «Полтаватеплоенерго» в міську власність.

Проте, виявилося, що представники громадянського референдуму, що розташувалися на вході до виборчої дільниці №531254 (вул. Калініна, 18), порушують законодавство. Фактом непрямої агітації спостерігачі назвали те, що волонтери референдуму мали бейджі з ім'ям і прізвищем одного з кандидатів на пост міського голови Олега Слизько (політична партія “Республіка”), це ж було зафіксовано й у їхніх документах. Спостерігачі виборчої дільниці склали щодо цього факту акт. Представники ж ГО «Інститут демократичного суспільства» невдовзі після цього покинули дільницю.

До теми: В Октябрському районі Полтави лідирує Мамай (ФОТО, ВІДЕО)

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter