Європейській інвестори не відмовляються від співпраці з Полтавською областю

Політика
Ольга Матвієнко19 березня 2014 о 18:011473 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Європейській інвестори не відмовляються від співпраці з Полтавською областю
Контракти з іноземними інвесторами та про співпрацю в різних галузях, які укладали колишні очільники області, залишаються в силі.

Європейській інвестори не відмовляються від співпраці з Полтавською областюВіктор Бугайчук

Про це повідомив Віктор Бугайчук, голова Полтавської облдержадміністрації. Проте з деякими із них, можливо, доведеться роботу припинити через політичні розбіжності.

– Обласна державна адміністрація напрацювала іноземні контракти. Я не знаю, як з «матушкою Росією» будуть складатися відносини, із відомих причин, але європейські інвестори і зараз вже починають надсилати листи з пропозиціями, – сказав Бугайчук. – Я усвідомлюю, що ми, як частка колишнього Радянського союзу, поступово відходили від Росії, але ж зв’язки з Росією є, були потужні.

При цьому Віктор Бугайчук відзначив, що для України будуть певні проблеми входження в економіку європростору, але певні переваги у нас вже є:

– Є відмінності в стандартах. Деякі у нас більш жорсткі. Я фахівець в електротехніці, то можу сказати, що стандарти радянського ГОСТу більш жорсткі, ніж європейські. Тому на територію Європи, там Міжнародна електротехнічна комісія, то ми переходимо на стандарти без всяких проблем. Інші стандарти безумовно потрібно робити. Є мовна проблема.На жаль, мало хто може поїхати на міжнародну виставку, наприклад, до Ганновера, і вільно говорити англійською мовою. Цей шлях потрібно задеякий час пройти. Але ніяких різких рухів не буде, все цивілізаційним шляхом, але із потужною динамікою.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter