«Батьківщинівці» Полтави обрали Валерія Тесленка головою міського партосередку

Політика
12 серпня 2015 о 16:0519175 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Батьківщинівці» Полтави обрали Валерія Тесленка  головою міського партосередку
Нещодавно в Полтаві відбулася звітно-виборна конференція міської парторганізації ВО «Батьківщина».

«Батьківщинівці» Полтави обрали Валерія Тесленка головою міського партосередкуУ Полтаві обрали нового керівника міської організації ВО «Батьківщина»

Нещодавно в Полтаві відбулася звітно-виборна конференція міської парторганізації ВО «Батьківщина», на якій головою одноголосно обрали Валерія Тесленка. Він виконував обов’язки керівника партійного осередку з червня 2015 року.

Про це повідомляє прес-служба Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

– Зараз у нас сильна команда, у складі якої і досвідчені кадри, і активна молодь, тож боротимемося на місцевих виборах тільки за перемогу, адже ми здатні не лише відчути потреби громади і кожного полтавця, а й втілити їх в життя, – зазначив Валерій Тесленко.

«Батьківщинівці» Полтави обрали Валерія Тесленка головою міського партосередкуВалерій Тесленко

Новообраного очільника міської «Батьківщини» привітав заступник голови Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина» Олег Бєлоножко.

Делегати також оновили бюро Полтавської міської організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», заслухали звіт контрольно-ревізійної комісії та обрали делегатів на конференцію Полтавської обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

«Батьківщинівці» Полтави обрали Валерія Тесленка головою міського партосередку

Довідка. Тесленко Валерій Валерійович, народився 29 червня 1976 року в місті Лохвиця Полтавської області. Громадянин України. В 1993 році закінчив середню школу № 13 в м. Полтава. В 1994 році закінчив Полтавський обласний навчальний комбінат та отримав кваліфікацію бухгалтер промисловості. В 2003 році закінчив Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю «Облік і аудит» та здобув кваліфікацію економіста-бухгалтера. Приватний підприємець.

Активно займається громадською діяльністю, зокрема є президентом федерації кікбоксингу України в Полтавському регіоні (версія ІАКSА та WТКА). Член партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» з 2007 року, депутат Октябрської районної у м. Полтаві ради, голова фракції ВО «Батьківщина» Октябрської районної у м. Полтаві ради.

Одружений. Виховує двох синів.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®