Андрію Матковському не вдалося «пропіаритись» за рахунок АТОшників

Політика
Андрій Іванов10 листопада 2015 о 13:502066 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Андрію Матковському не вдалося «пропіаритись» за рахунок АТОшників
За словами представника «атошних» організацій Полтавщини, вони колегіально вирішили бути аполітичними.

Андрію Матковському не вдалося «пропіаритись» за рахунок АТОшниківФото: Грромадське ТБ Полтава

Андрій Матковский мав намір підписати Меморандум про співпрацю із представниками АТО. Керівники громадських організацій, які відстоюють права учасників АТО, відмовились підписувати даний документ.Як це відбувалося, ГромадськомуТБ.Полтава розповів голова ГО «Братерство учасників АТО Полтавщини» Віталій Турпітько, передає Громадське ТБ Полтава.

– Ми можливо і підписали меморандум про співпрацю, але тільки одночасно с двома кандидатами, – зазначив Віталій Турпітько. – Ми аполітична організація та не беремо жодну зі сторін. Одже ніякий меморандум не підписаний та підписаний не буде. Це рішення всіх наших «атошних» організацій. Ініціатором підписання був пан Матковський. Проект меморандуму нам принесли його представники - там був - «брєд». Наче ми його підтримуємо. В честь чого, цікаво? Ми переробили проект домовленності. Та зрештою рішили не влазити в оцей політичний «чорний» піар.

Деталі - у відео.

До теми: Чи підтримає Петро Ворона Андрія Матковського?

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter