Збільшити кількість місць для дошкільнят зібрались і за рахунок приватних садочків

Освіта
Юлія Обелець19 серпня 2016 о 09:41421 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Збільшити кількість місць для дошкільнят зібрались і за рахунок приватних садочків
У МОН заявили, що до кінця року планують створити 25 тисяч додаткових місць у дитсадках.

Збільшити кількість місць для дошкільнят зібрались і за рахунок приватних садочківЗбільшити кількість місць для дошкільнят зібрались і за рахунок приватних садочків. Фото – sockraina.com

За оперативними даними регіональних органів управління освітою, на 1 серпня в Україні створили 10, 5 тисяч додаткових місць для дітей дошкільного віку, до кінця 2016 року планується збільшити цей показник до 25 тисяч. Про це повідомила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час педагогічної конференції, присвяченої підготовці до нового навчального року, передає Урядовий портал.

Разом з тим, потреба в додаткових місцях одна із найгостріших, особливо для дітей дворічного віку.

На сьогодні лише 74 % дітей віком від 3 до 5 років охоплені дошкільною освітою. Найкраща ситуація у Хмельницькій, Черкаській і Сумській областях – 93 %, найгірша - в Івано-Франківський області (59 %) та на Одещині (69,4 %)».

– Міністерством розроблений проект змін до Закону «Про дошкільну освіту», що розширить палітру форм власності дошкільних навчальних закладів і допоможе диверсифікувати мережу садочків, - повідомила Лілія Гриневич. – Цього року оновлено санітарний регламент, який сприятиме розвитку мережі приватних і корпоративних дитсадків.

– Місцеві органи влади повинні звернути увагу на ті можливості, які з`явилися в них для створення дієвих механізмів для розвинення мережі закладів дошкільної освіти різних форм власності, - наголосив Перший віце-прем`єр-міністр України Степан Кубів.

Довідково

Збільшення місць у дошкільних навчальних закладах відбувається як за рахунок створення додаткових місць у функціонуючих дошкільних навчальних закладах, так і за рахунок введення в експлуатацію новобудов і відновлення діяльності закладів, що використовуються не за призначенням.

Загалом у цьому році в Україні побудовано 5 нових дошкільних навчальних закладів: по 1 ДНЗ – у Волинській, Івано-Франківській, Полтавській, Сумській областях та у місті Києві.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter