Закон «Про вищу освіту» впроваджуватимуть в 3 етапи

Освіта
Юлія Обелець7 вересня 2014 о 12:502306 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Закон «Про вищу освіту» впроваджуватимуть  в 3 етапи
На сайті Міносвіти повідомили про етапи впровадження Закону «Про вищу освіту».

Закон «Про вищу освіту» впроваджуватимуть в 3 етапиЗакон «Про вищу освіту» впроваджуватимуть в 3 етапи. Фото bibliotekacoledg.blogspot.com

Учора, 6 вересня, відбулася нарада з питань Закону «Про вищу освіту» - для керівників вищих навчальних закладів України.

Голова Комітету ВРУ Лілія Гриневич звернула увагу на три етапи впровадження реформи.

Перший – це доопрацювання законодавчої бази, без якої не можливо прийти до нових стандартів. Вже з вересня 2015 року розпочне роботу Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, а ВНЗ перейдуть на максимальне навантаження викладачів у 600 годин (замість 900) - і це означає, що навчальні програми будуть змінені у відповідності до нових освітніх стандартів.

Також, за новим законом, студентам надається право обирати зміст освіти – до 25% , що посилить конкуренцію між викладачами.

Ще один етап - третій, з якого розпочнеться додаткове можливе фінансування деяких положень Закону, - з 1 січня 2016 року.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter