Відомо, коли учні четвертих та сьомих класів отримають підручники

Освіта
Юлія Обелець1 жовтня 2015 о 09:26422 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Відомо, коли учні четвертих та сьомих класів отримають підручники
У Міносвіти твердять, підручники учні 4 та 7 класів до кінця 2015 року отримають

Відомо, коли учні четвертих та сьомих класів отримають підручникиВідомо, коли учні четвертих та сьомих класів отримають підручники. Фото zt.20minut.ua

Підручники почнуть надходити до шкіл уже в листопаді, а до кінця 2015 року всі замовлення шкіл будуть виконані. Школи будуть забезпечені безкоштовними підручниками, які відповідатимуть новим навчальним програмам. Про це йдеться на сайті Міністерства освіти та науки України.

Нагадаємо, що на Полтавщині учні 4 та 7 класів почали навчальний рік без підручників

Міністерство освіти і науки України наголошує, що батьки учнів не зобов’язані купувати підручники, і ніхто не має права вимагати у них це робити.

– Ми просимо розуміння ситуації, в якій опинилась Україна в 2014 році у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації та необхідністю концентрації ресурсів держави для оборони країни, – йдеться на сайті Міносвіти. – Тому в державному бюджеті 2015 року було неможливо передбачити кошти на підручники, а графік їхнього замовлення не був реалізований вчасно. Окрім того, необхідність більш ефективного використання бюджетних коштів призвела до реорганізації Інституту інноваційних технологій і змісту освіти й утворення двох нових інституцій – Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики – з одночасним скороченням cукупної кількості працівників на понад 20%.

Такі об’єктивні причини вплинули на вчасне забезпечення шкіл безкоштовними підручниками і спричинили затримку.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter