Від діджея до головного освітяна Полтавщини: Ленський хоче реалізувати мрію школярів всіх поколінь (відео)

Освіта
Юлія Обелець28 серпня 2015 о 07:54913 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Від діджея до головного освітяна Полтавщини: Ленський хоче реалізувати мрію школярів всіх поколінь (відео)
Про своє діджейство, нову школу на Полтавщині, освітню реформу та інше повідав полтавським журналістам Євгеній Ленський, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

Від діджея до головного освітяна Полтавщини: Євгеній Ленський розповів про навчальні новини (відео)Журналіст Анатолій Мележик та гість Євгеній Ленський. Фото poltavske.tv

27 серпня до студії ГромадськогоТБ.Полтава запросили головного освітяна області. Євгеній Ленський розповів дуже багато цікавого про шкільне реформування та свої біографічні дані. Виявляється чиновника у Полтаві й інших містах країни знають ще як дідджея Кеша. Дирктор Департаменту озвучив той нюанс нового закону про освіту, про який мріє він і, на думку редакції "Коло", більшість школярів всіх поколінь. Мова йде про домашні завдання. Про це та інше дивіться на відео.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter