Вартість пробного ЗНО у 2016 році складатиме 111 грн

Освіта
Надія Труш30 грудня 2015 о 10:04656 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Вартість пробного ЗНО у 2016 році складатиме 111 грн
Вартість пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році з одного предмета становитиме 111 грн.

Вартість пробного ЗНО у 2016 році складатиме 111 грнВартість пробного ЗНО у 2016 році складатиме 111 грн. Фото erudyt.net

Про це під час прес-конференції повідомив директор Українського центра оцінювання якості освіти Вадим Карандій, пишуть на спеціалізованому освітньому порталі.

Під час пробного ЗНО абітурієнти матимуть можливість ознайомитися із
процедурою проведення тестування та виконати завдання максимально наближені до завдань, що будуть надані під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному ЗНО зможуть взяти зареєстровані особи. Реєстрація абітурієнтів триватиме з 5 до 30 січня 2016 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 2 квітня. Тестування з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської, французької або російської мов відбудеться 9 квітня.

Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробних теста (українська мова та література та один предмет на вибір). Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два тести (українська мова і література та один предмет на вибір).

До теми: Виші зможуть шукати плагіат в дипломах

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter