В Україні знову хочуть повернути дванадцятирічну школу

Освіта
Ольга Правденко28 травня 2015 о 17:1115631 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Україні знову хочуть повернути дванадцятирічну школу
Міністерство освіти розробило законопроект, який передбачає 12-річну освіту.

В Україні знову хочуть повернути дванатцятирічну школуМожливо, дітям знову доведеться провести в школі 12 років.Фото з сайту osvita.ua

Новий законопроект "Про освіту" впроваджує нову модель здобуття
середньої освіти в Україні. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський, – повідомляє освіта.ua.

Зокрема, розроблений проект закону "Про освіту" передбачає здобуття
учнями середньої освіти впродовж 12 років, з яких 1-5 класи – це початкова школа, 6-9 класи – базова школа, а 10-12 класи – профільна старша школа.

Рамковий Закон "Про освіту" над яким працювало Міністерство освіти і науки, вже найближчими днями буде презентований суспільству.

Читайте також: головний освітянин Полтавщини вважає, що АТО відбувається через неякісну освіту.

За словами Полянського, 5-річна початкова школа дозволить скоротити кількість предметів і, відповідно, зменшити навчальне навантаження на дітей. Окрім того, після 5 класу школярі легше адаптуватимуться до переходу на навчання з багатьма вчителями. Для навчання у старшій школі учні обиратимуть або професійний профіль, або академічний. Також буде значно скорочено кількість навчальних предметів. Передбачається, що особлива увага буде приділена підготовці педагогів та їхньому мотивуванню, у тому числі фінансовому.

Також заступник міністра повідомив, що законопроект "Про освіту" пропонуватиме нову модель менеджменту освітою, яка має бути вигідною кожному громадянину, у тому числі – дітям.

До теми: Топ-8 змін в освіті.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter