В Україні створять реєстр вишів

Освіта
Юлія Обелець28 червня 2016 о 11:21601 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Україні створять реєстр вишів
В Україні з'явиться реєстр вищих навчальних закладів, який має стати складовою частиною Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

В Україні створять реєстр вишівВ Україні створять реєстр вишів. Фото – www.volynnews.com

Положенням про реєстр ВНЗ визначено, що реєстр буде вестися з метою забезпечення єдиного державного обліку вищих навчальних закладів, забезпечення їх ідентифікації та класифікації для отримання статистичної інформації. Про це йдеться на osvita.ua

У реєстрі містяться відомості про тип та форму власності ВНЗ, перелік його засновників, місцезнаходження контактні дані, адреса веб-сайту прізвище керівника.

Також реєстр міститиме дані про ліцензії видані вишу, сертифікати про акредитацію, свідоцтва про атестацію, правила прийому до вищого навчального закладу, обсяг державного замовлення на підготовку і випуск фахівців з вищою освітою. Інформація, що міститься в Реєстрі, є відкритою та буде оприлюднена у формі відкритих даних. Доступ до реєстру здійснюватиметься через офіційний сайт Міністерства освіти і науки.

До теми – Вступ 2016 року: вісім основних змін для майбутніх студентів

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter