В Україні створять науковий Ідентифікаційний комітет

Освіта
Надія Труш7 липня 2016 о 08:12974 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Україні створять науковий Ідентифікаційний комітет
Кабінет Міністрів України прийняв постанову про створення Ідентифікаційного комітету, що обере склад Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій.

В Україні створять науковий Ідентифікаційний комітетВ Україні створять науковий Ідентифікаційний комітет. Фото formaslov.ru

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, постанова створює правове підґрунтя реалізації положень Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», що стосуються утворення та функціонування Ідентифікаційного комітету, пише спеціалізований освітній портал.

Згідно положень закону, члени Наукового комітету обираються Ідентифікаційним комітетом з питань науки. Персональний склад комітету формується на конкурсній основі з вітчизняних та іноземних вчених, які мають вагомі наукові здобутки, бездоганну наукову репутацію та довіру в науковому середовищі.

Міністерство освіти і науки вже провело конкурс з відбору кандидатів до складу Ідентифікаційного комітету з питань науки. 14 червня в міністерстві відбулось засідання спеціальної конкурсної комісії, що на основі конкурсу з відбору кандидатів, сформувала рейтинговий список до складу Ідентифікаційного комітету.

Пропозиції щодо кандидатів у члени комітету надавались українськими та іноземними науковими установами, науковими організаціями, громадськими науковими організаціями, науковими фондами, а також міжнародними та національними радами з питань науки. До участі у конкурсі допускались особи, які є докторами наук (для іноземних вчених – докторами філософії) та мають досвід керівництва міжнародними проектами у сфері науки.

До теми: Релігійні організації можуть засновувати дитсадки та школи

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter