У тести ЗНО-2016 внесли зміни

Освіта
Юлія Обелець17 листопада 2015 о 14:091987 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У тести ЗНО-2016 внесли зміни
По-іншому проходитимуть тести з історії України, математики, хімії та української мови.

У тести ЗНО-2016 внесли зміниУ тести ЗНО-2016 внесли зміни. Фото poltav-oblosvita.gov.ua

У порівнянні з минулим роком, у характеристики тестів ЗНО внесено деякі зміни. Про це йдеться на сайті Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

Тестова робота з хімії у 2016 році міститиме 50 завдань замість 54, при цьому час на виконання тесту не змінено. На виконання сертифікаційної роботи абітурієнтам буде відведено 150 хвилин.

Нагадаємо, відомо, коли в Україні відбудеться пробне ЗНО

Істотно зміниться форма проведення тесту ЗНО з історії України. Тест складатиметься з двох рівних частин. Результат виконання завдань першої частини, які охоплюватимуть період історії України ХХ - початку ХХІ ст., зарахують як державну підсумкова атестація.

Друга частина завдань тесту охоплюватиме період історії України від найдавніших часів до кінця ХІХ століття. Результат виконання завдань першої та другої частини тесту використовуватимуть абітурієнти під час вступної кампанії до ВНЗ.

У зв’язку з проведенням державної підсумкової атестації з математики у формі ЗНО, завдання цього тесту також умовно поділили на дві частини, бали за виконання яких зараховуватимуть для ДПА та вступу до ВНЗ. Варто зазначити, що у 2016 році збільшать час на виконання тесту з математики з 130 до 180 хвилин. При цьому кількість завдань тесту також збільшили з 30 до 33.

Тест з української мови зберіг загальну кількість завдань. При його виконанні абітурієнтам запропонують надати відповіді на 58 завдань. Разом з тим, на розв’язання усіх завдань тесту абітурієнтам нададуть більше часу. Тестування триватиме 180 хвилин замість 150.

Результат виконання частини завдань тесту ЗНО з української мови і літератури, що мають відношення до мовних завдань, зарахують як державну підсумкову атестацію з української мови. Результат виконання всіх завдань тесту використовуватимуть під час прийому до вищих навчальних закладів.

До інших тестів зовнішнього незалежного оцінювання змін не внесли.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter