У школах відзначать День захисника України

Освіта
Надія Труш29 вересня 2015 о 15:011339 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У школах відзначать День захисника України
Свято відзначатимуть 14 жовтня.

У школах відзначать День захисника УкраїниУ школах відзначать День захисника України. Фото ukr.media

У виборі календарної дати проведення заходів школам рекомендовано обрати навчальний тиждень з 12 до 16 жовтня 2015 року.

Міносвіти звернулось до місцевих органів управління освітою, інститутів післядипломної педагогічної освіти та навчальних закладів з проханням організувати заходи з відзначення Дня захисника України.

Про це йдеться у листі МОН, який також містить відповідні методичні рекомендації з відзначення свята, інформують на спеціалізованому освітньому порталі.

У Міносвіти наголошують, що свято відзначатиметься 14 жовтня на державному рівні. Його проведуть, щоб виховувати в молоді патріотизм, повагу до військових традицій українського народу.

Обираючи місце, форми, методи та прийоми проведення заходів, учителі мають враховувати вікові особливості учнів; можливості забезпечення класу або школи технічними засобами навчання. Заходи, присвячені Дню захисника України, можуть бути проведені на рівні навчального закладу, кількох паралельних класів або на рівні класу. Формами проведення заходів можуть бути екскурсії, дискусійні майданчики, уроки-презентації, круглі столи тощо.

Під час підготовки матеріалу та вибору форми заходу учителям рекомендують приділити особливу увагу гідному вшануванню бойового подвигу, звитяги, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу. Рекомендації також містять орієнтовну тематику заходів, перелік художніх і документальних фільмів про героїзм українських воїнів, добірку тематичних українських пісень та корисні інтернет-посилання. У Міністерстві освіти і науки просять активно висвітлювати проведення заходів на сайтах шкіл та органів управління освітою.

До теми: У школах Полтави продовжують давати платні уроки доброти й патріотизму

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter