У полтавській бібліотеці у День знань проведуть перші уроки для школярів

Освіта
Ольга Матвієнко31 серпня 2014 о 10:581868 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У полтавській бібліотеці у День знань проведуть перші уроки для школярів
​1 вересня об 11 годині в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара розпочнуться перші уроки для школярів із темою «Україна – єдина країна».

У полтавській бібліотеці у День знань проведуть перші уроки для школярівВ обласній бібліотеці проведуть перші уроки на День знань. Фото – library.pl.ua

1 вересня об 11 годині в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара розпочнуться перші уроки для школярів із темою «Україна – єдина країна».

Уроки на 1 Вересня в обласній бібліотеці проведуть для учнів шкіл 6, 8, 9, 16, 18, 27, 34.

Як повідомляють в обласній бібліотеці, головна мета цих уроків – популяризація патріотичної літератури, яка сприяє розвиткові в дітей відчуття приналежності до України, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу, повагу до державних символів, шанобливе ставлення до традицій українців та представників інших національностей, що населяють країну.

На кожному із уроків у бібліотеці заходів учням розкажуть про основні історичні події у становленні державності України.

Під час заходу експонуватиметься тематичні виставки: «Вірю в твоє майбутнє, Україно!», «Незалежна Україна – нова епоха», «Україна ХХІ століття: постаті, події, думки» та інші.

Які квіти дарувати на 1 Вересня

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter