У Кременчуцькому льотному коледжі хочуть відновити військову кафедру

Освіта
Надія Труш7 лютого 2015 о 16:471188 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Кременчуцькому льотному коледжі хочуть відновити військову кафедру
Ідею відновлення військової кафедри висунув начальник Кременчуцького льотного коледжу НАУ Володимир Головенський.

У Кременчуцькому льотному коледжі хочуть відновити військову кафедруУ Кременчуці хочуть навчати військовій справі

А на засіданні парламенту днями депутати підтримали запит нардепа від Кременчука Юрія Шаповалова про необхідність відновлення військової кафедри Кременчуцького льотного коледжу, пише telegraf.in.ua.

Таким чином хочуть посилити обороноздатність держави.

Кременчуцький льотний коледж – єдиний в Україні навчальний заклад, який готує пілотів вертольотів. Навчальний заклад було створено в 1960 році. Він вважався одним із найвідоміших ще за часів СРСР. І хоча має статус цивільного навчального закладу, до 2004 року все ж мав військову кафедру. Того року військову підготовку призупинили через реорганізацію військової освіти в державі. Нині ж заговорили про відновлення кафедри.

Але чи станеться це – питання часу.

– Усі питання, пов’язані з відновленням військової кафедри, потрібно вирішувати в майбутньому. Це з великого рахунку компетенція начальника коледжу, – цитують заступника керівника коледжу Василя Лисняка.

До теми

Як у Полтаві жінки стають військовими

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter