Шкільні підручники перевірять на гендерну рівність

Освіта
Надія Труш3 червня 2016 о 10:43434 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Шкільні підручники перевірять на гендерну рівність
Роботи будуть здійснюватися із підручниками для 8-9 класів.

Шкільні підручники перевірять на гендерну рівністьШкільні підручники перевірять на гендерну рівність. Фото leaderschool.info

Для того щоб виправити завдання, в яких є ознаки гендерної дискримінації, вже проведена експертиза близько 50% макетів підручників для учнів восьмих класів. Про це, за повідомленням прес-служби МОН, йшлося під час робочої наради щодо видавництва підручників у новому навчальному році, що відбулася у відомстві, пише спеціалізоване освітнє видання.

Перевірку здійснює група проекту проведення гендерної експертизи підручників та нормативних документів, що працює за підтримки фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Під час наради, заступник міністра освіти Павло Хобзей запевнив, що якість підручників є першочерговим пріоритетом для Міносвіти.

– Ми максимально намагатимемося внести зміни в підручники для восьмих класів, враховуючи стислі терміни, що лишилися до початку навчального року. Однак, впевнено можу сказати, що підручники для дев’ятих класів в наступному році пройдуть повну експертну перевірку. Ми плануємо, що вже в 2018 році підручники друкуватимуться на основі нової програми, з дотриманням усіх стандартів, в тому числі без дискрімінації, – цитують Павла Хобзея.

Як відомо, Міністерством освіти затверджено перелік підручників, що у 2016 році друкуватимуться за кошти держбюджету.

Робота над підручниками для дев’ятих класів почнеться вже найближчим часом. Для цього МОН планує суттєво підвищити якість експертної перевірки та поглибити взаємодію між видавництвами, Міністерством та Інститутом модернізації освіти.

До теми: У Міносвіти заявили про можливе об'єднання ПТУ

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter