Полтавські рятувальники влаштували конкурси для дітей (фото)

Освіта
Андрій Іванов17 вересня 2015 о 16:29998 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські рятувальники влаштували конкурси для дітей (фото)
За допомогою ігор дітям розповідали, як поводити себе у надзвичайних ситуаціях

Полтавські рятувальники влаштували конкурси для дітейЗа допомогою ігор дітям розповідали, як поводити себе у надзвичайних ситуаціях. Фото: Андрія Іванова

17 вересня, з нагоди Дня рятівника, у Полтаві, на площі біля Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя співробітники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області для учнів місцевих шкіл та усіх присутніх полтавців та гостей міста організували розважально-інформаційний захід.

Перед початком дійства була організована виставка спеціальних та пожежних автомобілів оперативно-рятувальної служби, групи піротехнічних робіт. Усі охочі мали змогу не лише дізнатися більше про спецтехніку, а й сфотографуватися на згадку з елементами бойового спорядження вогнеборців та зразками знешкоджених вибухонебезпечних предметів .

Для дітлахів були проведені конкурси й вікторини на знання пожежної безпеки та правил безпеки життєдіяльності. Треба зауважити, що під час заходу, школярів – учнів різних міських навчальних закладів розбили на команди, які в подальшому і змагалися у тематичних конкурсах між собою за звання кращих.

Юні рятівники брали участь у конкурсах з одягання на швидкість бойового одягу вогнеборців, перетягування канату. Усі переможці отримали цінні подарунки та тематичні сувеніри. У рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» психологами Головного управління був проведений захід націлений на психологічну просвіту юнацької молоді.

Робота з учнями полтавських шкіл хоча і проходила в ігровій формі, але була досить пізнавальною. Загадки та запитання, ігри та естафета на протипожежну тематику мали на меті пропаганду збереження людського життя, утворення мотивації допомоги ближньому та оволодіння навичками подолання панічних настроїв.

Також психологами проводився конкурс на кращий малюнок на асфальті. Діти, разом з психологом, малювали пам'ятку-застереження від надзвичайних ситуацій.

Після активних та насичених змагань, діти мали змогу ближче роздивитися пожежні автомобілі та більш детально дізнатися про особливості роботи Службипорятунку «101», передає ГУ ДСНС України у Полтавській області

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter