Порошенко ветував закони про фінансування закладів ПТО

Освіта
Юлія Обелець22 березня 2016 о 11:22755 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Порошенко ветував закони про фінансування закладів ПТО
Законопроект повернули до парламенту з пропозиціями Президента України

Порошенко ветував закони про фінансування закладів ПТОФото – osvita.ua

Президент України Петро Порошенко наклав вето на ухвалений Верховною Радою закон№3830-3 "Про внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансування професійно-технічної освіти". Про це повідомляє osvita.ua

Зокрема, у картці законопроекту в рядку "Дати та стан проходження" зазначено, що 18 березня законопроект повернуто до парламенту з пропозиціями президента.Також повідомляється, що закон готується на розгляд з вето глави держави.

Окрім того, Порошенко ветував закон №3831-2 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти".

Нагадаємо, через проблеми з фінансуванням ПТУ на Полтавщині вирішили їх реорганізувати. Проте залишались проблеми з стипендіями, харчуванням та комуналкою таких освітніх закладів.

Як відомо, 4 лютого парламент ухвалив законопроекти, згідно з якими фінансування закладів ПТО мало здійснюватись за рахунок коштів обласного бюджету та з бюджетів міст, що є обласними центрами, а також за рахунок освітньої субвенції на підтримку підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах з державного бюджету місцевим бюджетам.

Наприкінці лютого голова Верховної Ради Володимир Гройсман звертався до Міністерства фінансів з проханням переглянути намір пропонувати президенту накласти вето на закон №3830 щодо фінансування професійно-технічних та інших навчальних закладів з Державного бюджету.

За словами спікера, у Державному бюджеті на 2016 рік була допущена помилка щодо зміни системи фінансування професійно-технічних училищ та їх передачу на базовий місцевий рівень, рівень сіл, селищ.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter