Нові запрошення на ЗНО будуть доступні з 30 травня

Освіта
Надія Труш29 травня 2016 о 12:28579 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Нові запрошення на ЗНО будуть доступні з 30 травня
Абітурієнти, які склали тест ЗНО з української мови і літератури, отримають запрошення-перепуски для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні до 30 травня на своїх інформаційних сторінках.

Нові запрошення на ЗНО будуть доступні з 30 травняНові запрошення на ЗНО будуть доступні з 30 травня. Фото kordon.in.ua

Про це під час проведення прес-конференції повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, йдеться на спеціалізованому освітньому порталі.

У свою чергу, учасники, які не склали тест з української мови і літератури, до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з інших навчальних предметів не допускаються. За словами директора УЦОЯО, такі особи не отримають запрошень на наступні тестування, навіть якщо були раніше зареєстровані.

В УЦОЯО радять учасникам ЗНО заздалегідь роздрукувати запрошення-перепустку, а також ознайомитися з адресами пунктів проведення тестування та схемами проїзду до них.

Як відомо, 26 червня оголошені результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України.

Тестування з інших предметів відбудуться у період з 3 до 17 червня. За цей час абітурієнти матимуть можливість скласти тести ЗНО з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології, фізики, географії та хімії. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 14 червня по 4 липня.

До теми: В Міносвіти хочуть створювати електронні підручники

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter