На першому уроці зі школярами говоритимуть про Революцію Гідності

Освіта
Надія Труш3 серпня 2015 о 16:081421 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На першому уроці зі школярами говоритимуть про Революцію Гідності
Міносвіти опублікувало рекомендації щодо проведення першого уроку у навчальних закладах.

На першому уроці школярі говоритимуть про Революцію ГідностіНа першому уроці школярі говоритимуть про Революцію Гідності. Фото pleschool.org.ua

2015-2016 навчальний рік розпочнуть із уроку патріотичності. Втім, конкретну тему такого уроку навчальні заклади визначатимуть самостійно. Про це йдеться у розпорядженні заступника міністра освіти Павла Полянського.

Попри це, деякі рекомендації все ж є. Обираючи тему, вчителі повинні будуть робити акцент на історію українського державотворення та історію державних символів.

– Це може бути урок-роздум про історичну долю України, героїку сучасних захисників суверенітету і цілісності держави, розмова із учнями про сьогодення і майбутнє України. Доречним буде запросити на Перший урок учасників Революції Гідності, ветеранів і учасників російсько-української війни, волонтерів, – йдеться у розпорядженні.

А в початкових класах на першому уроці говоритимуть про те, "Чим може пишатись українець?".

До теми: У топ-200 гімназій та ліцеїв України потрапили п’ять із Полтавщини

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter