Модернізація ПТУ: в областях хочуть створити ради стейкхолдерів

Освіта
Юлія Обелець24 березня 2016 о 09:23984 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Модернізація ПТУ: в областях хочуть створити ради стейкхолдерів
Сергій Квіт розповів про модернізацію професійно-технічної освіти

Модернізація ПТУ: в областях хочуть створити ради стейкхолдерівВ областях хочуть створити ради стейкхолдерів. Фото – vn.depo.ua

Під час засідання Уряду 23 березня Міністр освіти і науки України Сергій Квіт розповів про модернізацію професійно-технічної освіти в регіонах країни в рамках децентралізації повноважень влади. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Нагадаємо, Порошенко ветував закони про фінансування закладів ПТО

– Міністерство рекомендує головам обласних і Київської міської державної адміністрацій утворити міжгалузеві ради професійно-технічної освіти, або ради стейкхолдерів, з метою обговорення регіонального замовлення на підготовку кадрів за планом модернізації мережі професійно-технічних навчальних закладів з урахуванням необхідності їх укрупнення упродовж 2016-2018 років, – зазначив Сергій Квіт .

Міністр пояснив, що в областях краще розуміються на тому, яка індустрія є в області та перспектив її розвитку, які кадри і професії потрібні на місцях. Підкреслив, що модернізація мережі закладів професійно-технічної освіти призведе до зменшення числа юридичних осіб, але кількість учнів ПТНЗ в перспективі повинна тільки зрости.

Щодо роздержавлення професійно-технічних навчальних закладів Міністр повідомив, що МОН, Київська міська і обласні державні адміністрації будуть забезпечувати підготовку до передачі професійно-технічних навчальних закладів із державної власності до комунальної власності відповідних територіальних громад відповідно до норм статті 27 Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік».

До слова, на Полтавщині через проблеми з фінансуванням запланували реорганізацію ПТУ

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter