Школярам і студентам розкажуть про Українську революцію за свободу

Освіта
Надія Труш15 січня 2016 о 19:09784 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Школярам і студентам розкажуть про Українську революцію за свободу
Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам провести урок “Єднання заради Незалежності” або інші тематичні заходи, присвячені Дню Соборності України, що відзначатиметься в Україні 22 січня.

Міносвіти рекомендує школам відзначити День СоборностіМіносвіти рекомендує школам відзначити День Соборності. Фото fask.com.ua

Про це йдеться у відповідному листі відомства, пише спеціалізоване освітнє видання. Заходи з відзначення Дня Соборності можуть бути проведені у період з 18 до 22 січня.

Також міністерством надані методичні рекомендації, розроблені Українським інститутом національної пам’яті, що можуть використовуватись в ході організації та проведення уроку у школах і вишах.

Метою проведення уроку «Єднання заради Незалежності» є донесення до вчителів та учнів ідеї соборності, єдності та суверенності держави, поглиблення знань учнів про події Української революції 1917-1921 років, сприяння формуванню та розвитку громадянської та національної самосвідомості учнів.

Довідково: Українська Революція 1917-1921 років – революційні події, які являли собою боротьбу за правду, свободу і народовладдя під різними гаслами і прапорами, боротьбу українського трудового народу за своє національне і соціальне визволення, які повністю змінили структуру влади у східній Європі, призвели до появи сучасної Києво-Руської, Української Держави-Республіки (згадується під різними назвами за різних урядів і у різних офіційних документах) у 1917–1921 роках, яка у 1921–1991 була у складі Радянського Союзу, а з 1991 стала незалежною, другою за величиною державою у Європі.

Рекомендації містять поради з проведення уроку для учнів початкової, базової та старшої школи, а також перелік документальних фільмів та корисні Інтернет-посилання.

У Міністерстві освіти, звертаючись до навчальних закладів, просять висвітлювати заходи, що будуть проводитися, на сайтах шкіл.

До теми: Затверджено порядок присвоєння вчителям категорій

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter